درباره ما

در باره شرکت تبلیغاتی آبنمای نگاه فردا

شرکت تبلیغاتی آبنمای نگاه فردا مجموعه فعالیت خود را با تمرکز بر طراحی هویت بصری از سال 1395 آغاز نموده و در عرصه بازاریابی و تبلیغات این افتخار را داشته تا با بیش از ۱۰۰ شرکت صاحب نام همکاری نماید . از ابتدای راه با شعار کیفیت ، رضایت و پشتیبانی کار خود را آغار کردیم و آرزومندیم تا هر کجای مسیر که همراه شما هستیم بتوانیم پایبند به اصول بنیادی آبنمای نگاه فردا باشیم . آبنمای نگاه فردا یک کانون تبلیغاتی فول سرویس می باشد و سعی دارد تا با فراهم کردن تمامی نیازهای بازاریابی و تبلیغاتی شما شرایطی فراهم نماید تا از طریق ارتباطات یکپارچه بازاریابی بتوانید پیام واحدی برای برند و سازمان خود ایجاد نمایید . همچنین تمرکز اصلی شرکت تبلیغاتی آبنمای نگاه فردا در ارائه طیف گسترده ای از خدمات طراحی خلاقانه می باشد ، که بخش هایی چون طراحی هویت بصری ، برندینگ ، طراحی گرافیک ، موشن گرافیک ، عکاسی صنعتی و . . . . را شامل می شود.

در اصول و قوانین ما پیچیده صحبت کردن و بزرگ جلوه دادن مسائل قابل قبول نمی باشد و تمام تلاش ما ساده کردن مسائل دشوار است . اگر این افتخار را داشته باشیم که روزی شما با ما تماس بگیرید خود شما احساس خواهید کرد که ما با زبان ساده صحبت می کنیم و از انجام دادن بزرگترین پروژه ها هراسی نداریم چون معتقدیم با فکر جمعی و نیروی هم افزایی دشوار ترین کارها ساده خواهند بود .

رویکرد شرکت تبلیغاتی آبنمای نگاه فردا برقراری رابطه همکاری با مشتریان خود در راستای ایجاد هویت بصری سازمانی و تجاری یکپارچه جهت دستیابی به تحقق اهداف مشتریان در زمینه هایی مانند افزایش فروش ، افزایش سهم بازار ، معرفی محصولات جدید و توسعه برند می باشد .

در شرکت تبلیغاتی آبنمای نگاه فردا واحدهای تحقیقاتی ، هنری و اجرایی طراحی هویت بصری مجموعه عواملی هستند که راه حل های ارتباطی و تبلیغاتی توسعه یافته برای هر مشتری را تحقق می بخشد .

شرکت تبلیغاتی آبنمای نگاه فردا با داشتن نیروهای متخصص در دو بخش طراحی و اجرا قادر به پوشش دادن طیف گسترده ای از خدمات به مشتریان می باشد .

شرکت تبلیغاتی آبنمای نگاه فردا نه تنها به بالاترین خروجی ( اعم از طراحی و اجرا ) در طراحی هویت بصری بسیار اهمیت می دهد بلکه در طول مسیر پروژه ارتباط بسیار منسجم و منظم با مخاطبین خود برقرار می کند که در نتیجه باعث شناخت بیشتر نیازها و پیشنهاد بهترین راهکارها در راستای رسیدن به اهداف مشتریان خود می گردد .

 

«
به این سایت امتیاز دهید